Atık Nakliyesi

Tesisinizde oluşan atıklarınızın yanı sıra evsel atıklarınızın taşınması, lisanslı atık taşıma araçlarımız ve uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilerek farklı kategorilerde atıklarınızın taşınması konusunda bütüncül çözümler sunulmakta, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajları sağlanmaktadır.

Türkiye genelinde firmalara atıkların nakliyesi konusunda hizmet veren firmamız (Sağlık Emniyet Çevre Güvenlik) standartlarına uygun olarak atık nakliyelerini gerçekleştirmektedir. 

Araçlarımızın tümü Uluslararası Standartlara uygun, emniyet ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Uluslararası kriterlere göre seçilen araç sürücülerine işbaşı öncesi gerekli eğitimler verilmekte ve bu eğitimler belirli aralıklarla yenilenmektedir.

Zirvem Geri Dönüşüm deneyimleri ile müşterilerinin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşayarak, güvenirliğin simgesi haline gelmiştir. 
Bünyesinde çok sayıda araç bulunduran firmamız atık taşımacılığında uzmanlaşmıştır. 

Firmamız atık taşıma sektöründe Türkiye'nin en genç,taşıma kapasitesi en yüksek lisanslı araçlardan oluşan filosuyla,dinamik ve kurallara riayet eden  sürücü kadrosuyla,atık yönetiminin en önemli birimlerinden biri olan nakliye alanın da iddialıdır. Filomuzda 15 adet çekici 5 adet sistemli  kamyon bulunmaktadır.

Araç filomuzun çeşitliliği ve faklı istinap hadlerindeki kasa tipleri sayesinde hem müşterilerimizin atıklarına göre nakliye taleplerini karşılamakta hem de atıkların emniyetli bir şekilde tesisimize ulaştırılmasını sağlamaktayız.

 

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2018 ZİRVEM GERİ DÖNÜŞÜM