Hurda ve Geri Dönüşüm Nedir ?
Elektronik, Bilgisayar, Anakart, Kart, Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt, plastik, kauçuk, cam gibi maddelerin geri kazanılması ve tekrar kullanılması, tabii kaynaklarımızın tükenmesini önleyeceği gibi ülke ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını da azaltacak, kullanılan enerjiden büyük ölçüde tasarruf edilecektir.
Neden Geri Kazanım ?
Doğal kaynaklarımız dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi nedeni ile her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle malzeme tüketimini azaltmak, değerlendirilebilir nitelikli atıkları geri dönüştürmek sureti ile doğal kaynaklarımızı verimli kullanmak zorundayız. Bu nedenle geri dönüşüm doğal kaynaklarımızın korunması ve verimli kullanılması için son derece önemli bir işlemdir.
Atık Nakliyesi
Tesisinizde oluşan atıklarınızın yanı sıra evsel atıklarınızın taşınması, lisanslı atık taşıma araçlarımız ve uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilerek farklı kategorilerde atıklarınızın taşınması konusunda bütüncül çözümler sunulmakta, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajları sağlanmaktadır.
TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2018 ZİRVEM GERİ DÖNÜŞÜM